Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

HILTI’den Kablosuz Performanslar

Yapı malzemeleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Hilti çok çeşitli kablosuz ürün portföyü ile kullanıcılara performans ve üretkenlikten taviz vermeden kablosuz çalışma imkanı sunuyor. Firmanın kablosuz ürün portföyü arasında bulunan akülü kırıcı-deliciler, vidalama makineleri, çivi çakma makineleri ve testereler bunlardan sadece birkaçı…

CEPHE VE ÇATI VİDALAMA İŞLERİNDE KABLOLARDAN KURTULMAK İÇİN…

Hilti ST1800-A22 akülü vidalama makinesi sayesinde kablosuz uygulama lüksünü yaşarken, performanstan ödün vermeyin. ST-SG vidalama kılavuzu ile sandviç panel gibi uzun vidaları kolayca sabitleyin. Üstelik ayarlanabilir tork özelliği sayesinde kompozit panel ve kalıp sabitleme gibi farklı uygulamalarda da kullanabilirsiniz.

Yüksek teknoloji lazerli ölçme sistemlerinde Hilti’nin ürün portföyü çok geniş. Çok fonksiyonlu ve sağlam lazermetler ile içeride ve dışarıda rahatlıkla ölçüm yapılabilirken, kombi lazerler kot alma, taşıma ile şakül-gönye işlerini çocuk oyuncağına çeviriyor. Eksenel lazerler ile özellikle dış cephede çok daha rahat ve kesin hizalama işleri yapılabilmekte. Tarama cihazları ise inşaat profesyonellerinin üretkenliğini arttırırken iş güvenliği de sağlıyor.

Hilti’nin akülü ürünlerinin tamamı son teknoloji Lityum-ion CPC teknolojisine sahip. 14, 22 ve 36 Volt gücündeki makineler sınıflarının en güçlüleri. Sadece Hilti’nin sunduğu tüm makineler için ortak, tek bir şarj aleti de kullanıcılara ayrı bir kolaylık sağlıyor. Şarj aletinin aktif soğutma sistemi akü hücrelerini sürekli soğutarak aşırı ısınmayı engeller ve rekor sürede çabuk şarj olmalarını sağlar.

Hilti, geniş kablosuz ürün portfoyünü sunduğu benzersiz servis uygulamalarıyla da destekliyor. Firma kablosuz ürünlerine ömürboyu servis hizmeti veriyor. Bu hizmet; 2 yıl masrafsız, ömürboyu sınırlı tamir masrafı ve ömürboyu üretici garantisi gibi ekstra ödemesiz avantajlar içeriyor; akü ve şarj cihazını da kapsıyor.