Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İstanbul Pencere, Cam Ve Kapı Fuarları

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi gelecek ay yapı sektörünün üç önemli kolu olan kapı, cam ve pencere sektörlerini bir araya getirecek fuarlara ev sahipliği yapacak. 1 – 4 Mart tarihleri arasında eş zamanlı olarak düzenlenecek İstanbul Pencere, İstanbul Cam ve İstanbul Kapı Fuarları, sektörü profesyonel ziyaretçileriyle buluşturacak.

İstanbul Pencere, İstanbul Cam ve İstanbul Kapı Fuarları, geçen yıl 98 bin m² kapalı sergi alanında 42.559 profesyonel tarafından ziyaret edilmişti. Bu yılki fuarların da 45.000 nitelikli profesyonele ev sahipliği yapması bekleniyor.

Fuarlarda hedef kitleleri ile bir araya gelecek katılımcılar, kendilerini doğrudan tanıtma, ürün ve hizmetleri hakkında bilgi aktarma imkânı bularak, yoğun rekabetin yaşandığı pazarda öne çıkma fırsatı yakalayacak.

İstanbul Pencere 2012, 13. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı, İstanbul Cam 2012, 2. Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim-İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı ve İstanbul Kapı 2012, 4. Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Fuarları 1 – 4 Mart tarihleri Büyükçekmece’deki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaret edilebilecek.