Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İzocam’a ‘Büyük Ölçekli İşletme’ ödülü

İzocam, faaliyet gösterdiği Yapı ve Yapı Malzemeleri Sanayi Sektörü’nde “2011 Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu”nda “Büyük Ölçekli İşletme Kategorisinde Sektör Ödülü”ne layık görüldü.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen “Sanayi Kuruluşları Çizgiüstü Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu”nda Kocaeli Bölgesi’nde faaliyet gösteren başarılı kuruluşlara ödülleri, TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun da katılımıyla 11 Ocak’ta Güral Sapanca Otel’de düzenlenen bir törenle verildi.

Doğu Marmara Bölgesi’ndeki başarılı sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyla Kocaeli Sanayi Odası öncülüğünde PWC Türkiye, Doğu Marmara ABİGEM A.Ş., Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve CNN Türk işbirliğiyle düzenlenen organizasyonda, farklı sektörlerde KOBİ ve “Büyük Ölçekli İşletme” kategorilerinde ödüller sahiplerini buldu. Organizasyon çerçevesinde 13 sektörde ve 7 kategoride değerlendirme yapıldı.

“Sanayi Kuruluşları Çizgiüstü Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu” ile firmaların ödüllendirilmekten öte kendilerini tartabilecekleri bir ölçüm ve kıyaslama fırsatı yaratılabilmesi amaçlanıyor.