Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kilsan Tuğla

Betonarme yapılarda dış duvarların oluşturulması için özel olarak geliştirilen tuğlanın tasarımında kullanılan ölçüler, betonarme bina yapım şartlarına tam uyum sağlayacak ve sıva maliyetini minimuma indirecek şekilde belirlenmiş. Özel olarak tasarlanan delik formu ve imalat şartlarındaki özellikleri ile ısı ve ses yalıtımı sağlayan ürün, nefes alabilme kabiliyeti ile yaşam alanlarındaki konforu artırıyor.

KİLSAN A.Ş. HAKKINDA

1951’den bu yana Türkiye tuğla sanayi sektörünün üretim kapasitesi ve pazar payı bakımından başarılı markalarından Kilsan A.Ş., sürekli olarak kendini yenileyen tuğla üretim teknolojisiyle, AR-GE laboratuvarı ve günümüz inşaat tekniklerini takip eden ürünleriyle pazarda öncülüğünü sürdürüyor.

Firma, kalite kontrol ve otomasyon sistemiyle üretiminin her aşamasını takip ve kontrol altında tuttuğu 4 grupta 21 farklı ürünü pazara sunuyor. Türkiye’nin en yüksek üretim kapasitesiyle yüksek adetlerdeki siparişleri kısa sürede karşılayabilecek güce sahip Kilsan, İstanbul’daki tek tuğla fabrikası. 300’e yakın satış noktasıyla size en kısa mesafedeki tuğla üreticisi firma, Yapı Malzemeleri Yönetmeliği kapsamında TS EN 771-1 ve TS 1261 standartlarına uygun olarak ürettiği tüm ürünlerini ambalajlı paletlerde pazara sunuyor.

KİL-SAN Kil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Işıklar Köyü 34075 Kemerburgaz – İSTANBUL

T: +90 212 206 5206

F: +90 212 206 5211

E: kilsan@kilsan.com

W: www.kilsan.com