Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Luce’yle düşük enerji tüketimi

Hotpoint-Ariston’nun ankastre Luce fırınlarla birlikte ilk defa mutfaklara giren High Definition teknolojisi sayesinde yiyecekler her seviyede istenen şekilde pişirilebiliyor. Bu teknolojiyle tüketiciler yemeklerini daha çabuk ve daha iyi pişirmek için fırınlarının ısısını artırmak zorunda kalmıyor ve böylece enerji tasarrufu sağlıyor. Ecotech teknolojisiyle geliştirilen fırınlar A sınıfına göre %20 daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor.

Hotpoint-Ariston patentli “Dual Flow” hava sirkülasyon sistemi sayesinde oluşturulan iki ayrı özel hava akımı da kapak sıcaklığını standart fırınlara göre 10 °C daha düşük tutuyor.

Enerji verimliliği özelliğiyle öne çıkan Luce fırınlar, şık tasarımı ve gelişmiş teknolojisiyle de dikkat çekiyor. Fırının içini aydınlatan LED ışıklar, incelen paslanmaz çelik çerçeve ve genişleyen fırın kapağı tüm seviyelerde pişen yemeklerin dışarıdan rahatça görülmesini sağlıyor.

Böylece fırında pişen yiyecekler kapağı açmaya gerek kalmadan kontrol edilebiliyor. Luce fırınlarda, tek tuşla pişirim yapmayı sağlayan otomatik programlar, akıllı programlama, gizli kulp gibi gelişmiş teknolojik fonksiyonel özellikler de bulunuyor.

Ayrıca High Definition teknolojisi ve Dual Flow sistemiyle geliştirilen Luce fırınlar LED aydınlatma özelliğiyle fırının içinin yiyecekler pişerken dışarıdan rahatça görülmesini sağlıyor.

Indesit Company Beyaz Eşya Pazarlama A.Ş.

Karahasan Sokak. No: 11 Balmumcu 34349 Beşiktaş / İstanbul

T: +90 212 355 5300

W: www.hotpoint-ariston.com.tr