Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Makel Ukrayna’da da büyüyor

Pazar payını genişletmek ve yurtdışındaki marka imajını güçlendirmek amacıyla Ukrayna’nın başkenti Kiev’de temsilcilik açan Makel Şirketler Grubu, bu bölgedeki çalışmalarını sürdürüyor. Kiev’de Regus Hoziron Towers Business Center’da Kasım ayında temsilciğini faaliyete sokan Makel, bu ofisle 1990’lı yıllardan bu yana yürüttüğü satış ve pazarlama politikaları sayesinde kalite, fiyat ve servis olarak en bilinen ve tercih edilen Türk markası olmayı hedefliyor.

PAZARDAKİ YERİMİZ GÜÇLENECEK

Makel İhracat Müdürü Gülbeyan Altınok, “Bugün 40’ı aşkın ülkede Makel markası en üst sıralarda yer alıyor. Ukrayna’da açtığımız ofis ile Ukrayna pazarında markamızın daha da güçlenmesi ve bayilerimiz ile son kullanıcılara doğrudan ulaşmak, her an onların yanında olmak istiyoruz” dedi.

Uzun yıllar Türkiye elektrik malzemeleri sektöründe ihracat birincisi olan Makel, 40’tan fazla ülkeye ürünlerini ihraç ediyor. Firma 10 yıl içinde ev ve işyeri tipi elektrik bağlantı sistem ve elemanları konusunda Asya – Avrupa ve Afrika pazarlarında ciro bazında ilk 10 firma arasına girdi.