Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

MANITOWOC Grove GMK6300L

Amerikan vinç üreticisi Manitowoc’un yeni ürünlerinden Grove GMK6300L, benzerleriyle kıyaslandığında üstün özellikleriyle öne çıkıyor.

Grove GMK6300L’deki MEGATRAK™ süspansiyon sistemi ile şantiye alanında yürüyen en iyi aksama sahip araçlardan biri olarak dikkat çekiyor. Sisteminin çok yönlülüğü ve performansı GMK6300L’nin gerçek bir arazi vinci olarak çalışmasına olanak sağlıyor. MEGATRAK™ inşaat için gereken uygun yerden yükseklik sağlamaya imkan tanırken benzerleri sadece şasiyi yükseltebiliyor.

Vinçteki elektronik işletim sistemi, tüm operasyonlarının temel kontrolünü sağlıyor. Sistemin basit programlaması, asansör planlamasını kolaylaştırırken buradan sağlanan bilgiler asansörde tam konsantrasyonu mümkün kılıyor. Araçtaki EKS 5 sistemi de vinç kaldırma koşullarını her an izlerken, bunları kullanıcıya tam ekran grafiklerde sunuyor.

MEGATRAK™ Sisteminin Özellikleri

Güvenilir Süspansiyon Sistemi

Mükemmel Manevra Kabiliyeti

Her Zaman Uyumlu Kalan Yürüyen Aksam

Darbelere Karşı Dayanıklı Direksiyon Bağlantı Sistemi

Lastik Aşınmasına Karşı Sabit Aşınma Teması

Daha Az Bakım Gereksinimi