Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Metro Ofis Kartal’a yeni ofis projesi

Kartal’da yaptığı Helis Beyaz Ofis Projesi ile yoğun ilgi gören Helis Yatırım, aynı bölgede ikinci ofis projesine imza atmaya hazırlanıyor. Metro Ofis ismi verilen projenin 18 ay içinde tamamlanması planlanıyor. Gayrimenkul danışmanlık hizmetini Proje Beyaz’ın vereceği 16 katlı Metro Ofis projesinin 9 katına şimdiden ilgi yoğun… Alışılagelmiş ofis standartlarını değiştiren yeni ofis projesinin 360 derece danışmanlık hizmetleri de yine Proje Beyaz tarafından verilecek.

Metro Ofis için 10 milyon liralık yatırım yapılacağını ifade eden Proje Beyaz Danışmanlık Yönetim Kurulu Üyesi Derya Deniz, projede yeni nesil iş dünyasının taleplerini karşılayacak 65-75 ve 85 m2 lik minimalist ofislerin olacağını söyledi.

ŞİMDİDEN TALEP YOÐUN

Metro Ofis projesinde ofis kullanıcılarının hizmetine sunulmak üzere 15-90 m2 arasında 3 toplantı salonunun olacağını belirten Deniz, “Bu projede ofis kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde hizmetler de yer alacak. Metrekare bazında aidat ücretinin 3 lira olması düşünülen Metro Ofis’in 16 katının 9 katı için şimdiden talep var” dedi.

Deniz ”Helis Beyaz Ofis Projesi, Kartal’da ofis projesi yatırımı yapmanın ne kadar doğru olduğunu bize gösterdi. Helis Yatırım ve Proje Beyaz Danışmanlık olarak bu bölgedeki yatırımlarımıza devam edeceğiz. Biz bu bölgenin neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz” diye konuştu.