Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mutfak ve banyolarda Tessera canlılığı

Kullandığı dijital teknolojiyle yer ve duvar karolarına yeni bir yorum getiren Bien Seramik, kış aylarının soğuk ve donuk renklerini Tessera serisinin canlılığıyla aydınlatıyor.

Modern yaşam alanlarına farklılık katmaya devam eden Bien Seramik, evlerde yalınlık ve işlevselliği ön plana çıkarmayı sürdürüyor. Bien’in canlı renkleriyle mutfak ve banyolara yeni bir dokunuş getirmek için sanatın teknolojiyle birleşimi olan Tessera serisi ideal bir seçim olarak öne çıkıyor.

Helenistik dönemde kullanılmış bir mozaik tekniğinden esinlenen Tessera serisi seramiğe sanatın zerafetini yansıtarak asil bir görünüm kazandırıyor. Özel dokusuyla öne çıkan Tessera’nın fildişi, açık mavi, azul, venge, kahve ve bej renklerindeki duvar karoları; azul, bej, fildişi ve venge yer karolarıyla kombine edilebiliyor.

Bien Seramik, dijital teknolojiyle 25×50 cm ebadında ürettiği Tessera serisindeki çeşitli renkleri banyolarında kullanmak isteyenler için 4×50 ve 10×50 cm ebatlarındaki bordürlerle özgün tasarımlar yaratmayı mümkün kılıyor. Seride duvar karosu ile uyumlu 40×40 cm ebadındaki bej, azul ve venge renklerinde yer karoları da üretiliyor.