Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Osram Parathom Türkiye’de

Osram’ın yeni nesil LED lambaları Parathom Pro Classis A75 Advanced, %80 enerji tasarrufu sağlama özelliğiyle sektörde farklı bir yere sahip. Yüksek ışık kalitesiyle de dikkat çeken ürün 30 yıllık hizmet ömrü ile bakım maliyetlerini en aza düşürüyor. Bu aydan itibaren Türkiye’de de satışı başlayacak Parathom Pro Classis A75 Advanced, 75 watt enkandesan lambanın yerini yalnızca 14 watt enerji harcayarak alıyor.

HER YÖNE IŞIK

Geleneksel enerji tasarruflu lambalara oranla yüksek oranda artırılmış kullanım ömrü sunarak işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltan ürün, yeni tasarımıyla da ışığın her yöne eşit şekilde yayılmasını sağlıyor. Ürün ayarlanabilir ışık seviyesi (Dim) özelliğiyle de kullanım kolaylığı sunarken 1055 lümenlik ışık gücüyle 75 watt enkandesan lambanın yerini alıyor.

Osram Tüketici Aydınlatması Başkanı Christian Schraft “40 watt ve 60 watt enkandesan lambaların yerini alacak ürünlerden sonra şimdi piyasaya çıkardığımız ve yalnızca 14 watt enerji harcayan Parathom Pro Classic A75 Advanced, 75 watt enkandesan lambanın ilk mükemmel alternatifi” diyor.

YENİ ÜRÜNLER YOLDA

Osram LED lamba ürün gamını optimize etmek için sürekli çalışıyor. Yeni tasarımın seri üretimi yakında daha düşük watt LED lambalar için de planlanıyor. Parathom Classic A60 ve Parathom Classic A40’ın bu yılın ortasında piyasaya çıkarılması bekleniyor.

OSRAM Ampul Ticaret A.Ş.

Barbaros Bulvarı, Morbasan Sok. Koza İş Merkezi

B Blok Kat:8, 34349, Balmumcu / BEŞİKTAŞ

T: +90 212 306 9000

F: +90 212 306 9050

E: info@osram.com.tr

W: www.osram.com.tr