Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Queens’le şehir duvara yansıyor

HannaHome’un temsilcisi olduğu ve duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markasının yeni koleksiyonu Queens, City Silhouette (Şehir Silueti) temalı desenleri ile modern şehir hayatını duvarlara yansıtıyor.

Avrupa Kalite RAL sertifikasına sahip koleksiyon, kozmopolit şehir hayatını göz yormadan fakat zengin bir ifade ile yaşam alanlarına taşır nitelikte… Modern binaların gümüş detaylarla sonlandırılmış siluetini duvarlara yansıtan desenler, siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile sunuluyor ve uygulandığı yaşam alanlarına kendine has bir kişilik katıyor.

Tasarımda uyumu merkezine alan, renk kartelasından krem, gümüş, mor, gri, siyah ve yumuşak toprak renklerinin kullanıldığı Queens koleksiyonu, köşeleri yumuşatıp sivrilikleri gideriyor, şehrin gürültüsünün ve telaşının ortasında dinginliği yaşam alanlarına taşıyor.

Duvar kağıdında trendleri belirleyen markalardan olan Rasch’ın Türkiye’deki tek temsilcisi olarak 2010’da sektöre giriş yapan HannaHome, bünyesinde bulunan dekorasyon alanında birçok prestijli dünya markası ile yaşam alanlarına yenilik katmaya devam ediyor.