Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SJB

Dizayn, kalite, zarafet, şıklık, dayanıklılık ve teknik olarak daha birçok özelliği tek bir kapıya sığdıran SJB, 50 yıldır dünyada seçkin projelerin tercih ettiği bir marka. SJB kendi geliştirdiği teknolojilerle ürettiği ve patentlediği kapılarını, yüksek kalite kontrol standartlarından geçiriyor ve bu kaliteli ürünler için 15 yıl garanti veriyor.

İşlevselliği, çeşitliliği, kullanım alanı ve kişisel zevke göre değişebilen fiziksel özelliklerinin yanı sıra, güvenliği ve rahatlığı ön planda tutan SJB, ses ve duman geçirmez, yangına dayanıklı kapıları da koleksiyonuna ekleyerek ev, otel, hastane gibi konuk ağırlama alanları için benzersiz çözümler sunuyor.

Birbirinden farklı tarz ve özellikleriyle 10 farklı koleksiyona sahip olan SJB, dünyaca ünlü mimarlar tarafından dizayn edilmiş, ister mat ister parlak verniklenmiş, farklı renk seçeneklerine sahip, en üst kalitede ağaç cinsleri ile üretilen masif kapılarıyla bulundukları mekana prestij ve zarafet katıyor.

Modern çizgisinin yanı sıra, nostalji sevenlere hitap eden SJB’nin EMME serisi; oymalı panelleri, incelikle dizayn edilmiş pervazları ile 60’ları 70’leri yaşatırken, Soluzione koleksiyonu ile şık, teknolojik ve uygun fiyatlı ürün ihtiyacına cevap veriyor.

SJB ‘nin Türkiye distribütörü olan Nishdecor, “Wall-door-floor” konsepti ile; bir mekanın en önemli temel dekorasyon elemanları olan kapı, yer ve zemin ihtiyaçlarını aynı çatı altında bir araya getiriyor. Nishdecor dünyanın önde gelen kapı, duvar kağıdı, parke ve doğal taş markalarını Nişantaşı’ndaki showroomunuda son kullanıcı ve profesyonellerin beğenisine sunuyor.