Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Tegalmodern ile modern çatılar

Dünyanın en büyük kiremit ve çatı sistemleri üreticilerinden Braas Çatı Sistemleri, tasarım dünyasının prestijli ödüllerinden “Reddot Tasarım Ödülü”ne sahip TegaLModerN® ile modern çatılar yaratma fırsatı sunuyor.

Saygın tasarım enstitülerinden ‘Design Zentrum Nordrhein Westfalen’ın düzenlediği organizasyona, her yıl 60 farklı ülkeden, 12.000’in üzerinde başvuru yapılıyor. Yenilik derecesi, işlevsellik, kalite, çevreye duyarlılık ve ergonomi gibi birçok özellik göz önüne alınarak yapılan değerlendirmeler sonucunda TegaLModerN® ödüle layık görüldü.

Yenilikçi ve iddialı tasarımı ile dikkat çeken ürün, pürüzsüz dokusu, verdiği gölge efekti, keskin ve geometrik yapısı ile düz profilli ancak üç boyutlu bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Yağışla beraber kendini daha uzun süre temiz tutabilen TegaLModerN®, Siyah İnci, Okyanus Grisi ve Bulut Grisi renk alternatifleri ve kendine özgü tasarımı ile özellikle modern çizgideki yapıların ilk tercihlerinden olmaya devam ediyor.

33 ÜLKEDE 130 ÜRETİM TESİSİ

Merkezi Almanya’da bulunan dünyanın en büyük kiremit ve çatı sistemleri üreticisi Monier Grup, 33 ülkede 130 üretim tesisi ve 9.000 çalışanı ile sektörde yer alıyor. Türkiye’de Braas markası ile 1998’den beri üretim gerçekleştiren firmanın 36.000 m2 alan üzerine kurulu olan Gebze tesisleri, tam otomasyonlu uygulama teknolojisi ile dünyanın en büyük kiremit üretim fabrikalarından biri olma özelliğine sahip.

Monier Yapı Çözümleri San. ve Tic. A.Ş.

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi İnönü Mah. Atatürk Cad. No: 20 41400 Gebze – Kocaeli / Turkey

T: +90 262 751 2491

F: +90 262 751 2222

E: export@braas.com.tr

W: www.braas.com.tr