Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Unicera ve Kitchen World Fuarları

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Seramik Federasyonu ve Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER) işbirliği ile düzenlenen Unicera 24. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 14-18 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Unicera ile eş zamanlı olarak hazırlanan Kitchen World 2012, 8. Uluslararası Mutfak, Banyo Mobilyaları ve Ankastre Cihazlar Fuarı ile Dekoreks İstanbul 2. Dekorasyon, Mobilya, Aydınlatma Fuarı da ziyaretçilerin beklentilerini bir arada görme olanağı sağlayacak. Unicera, sektörün beklentileri doğrultusunda bu yıl da, yurt dışından önemli alıcılara ve yurt içinden mimarlar, içmimarlar, endüstri tasarımcıları, inşaat ve taahhüt grupları, müteahhitler ve yapı marketlere ev sahipliği yapacak.

Unicera Fuarı, geçen 72 ülkeden 3.530’u yabancı toplam 60.841 profesyonel tarafından ziyaret edilmişti. Metro, Raylı Sistem ve Metrobüs entegre sistemiyle ulaşılan fuar ve kongre merkezi geçen yıl açılan 11- 12 numaralı salonlarla 98 000 m² büyüklüğe ulaştı.

YAPIYA DAİR ÇÖZÜMLER AYNI ÇATI ALTINDA

Eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek iki fuardan biri olan Muder Ahşap Mutfak ve Banyo Mobilyası Sanayici ve İthalatçıları Derneği işbirliğiyle hazırlanan Kitchen World 2012, 8. Uluslararası Mutfak Banyo Mobilyaları ve Ankastre Cihazlar Fuarı için de pazarlama ve satış faaliyetleri sürüyor.

Sektördeki yeni ürünlerin sunulduğu, yerli ve yabancı üretici, ihracatçı, ithalatçı ve tedarikçiler için pazarlama platformu oluşturan Kitchen World, Kitchen World fuarı, mutfak sektörünün önde gelen kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştiriliyor.