Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Viko’dan yeni anahtar serisi; Vera

VİKO’nun yeni anahtar serisi Vera ile kolay montaj dönemi başlıyor. Yenilikçi ürünleriyle anahtar prizde fark yaratan VİKO’nun özel konstrüksiyon ile tasarlanan yeni ürünü Vera, yaşam alanlarına değer katıyor.

Farklı tasarımıyla sıva üstü kullanım için işlevsellik, sağlamlık ve kolay montaj özelliklerine sahip yeni seri; beyaz, krem ve ahşap renk seçeneklerine sahip. Vera, sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan, şimdiye dek görmeye alışkın olmadığımız tasarım özellikleri ile yeni bir soluk getiriyor.

Ürün, sıva üstü olarak kullanıldığı için montaj kolaylığı özelliği ile ön plana çıkıyor. Vera’nın kablo montajı ve elektrik bağlantısı çok pratik şekilde yapılabiliyor. Duvara monte etmek için de alternatif montaj özellikleri ile rahatlık sağlıyor.

Vera’nın sıva üstü ürün olmasına rağmen sökülüp takılabilmesi çok kolay. Ürün modül yapısı sebebiyle, mekanizması üründen tamamen ayrılarak kablo montaj için ekstra kolaylık sağlıyor. Ürünün üst kapağı alt gövdeye özel konstrüksiyonu sayesinde çok kolayca takılarak montajı tamamlanıyor. Vera, özel kablo giriş kanalları sayesinde iki farklı yüzeyden kablo montajına olanak sağlıyor.