Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Villeroy & Boch

Memoire Océane ile üç boyutlu kabartmalar ve desenlerle tasarlanmış duvar ve zeminler için modern mekan konseptleri yaratmak mümkün. Uyumlu, nüanslı tonlar ve okyanus tonlarındaki renk oyunları metalik bir etkiyle son buluyor ve Memoire Océane hem teknik, hem de estetik olarak yüksek kaliteli bir banyo koleksiyonu sunuyor.

Memoire Océane serisi, hoş bir dokunma arzusu bırakan üç boyutlu yüzeyiyle 3 renkten oluşuyor: beyaz, koyu mavi ve açık gri. Bu dekoratif karoların üç boyutlu kavisli kabartmaları, dalgaların yumuşak hareketlerini ya da kum üzerinde oluşan çizgileri hatırlatır nitelikte…

Dinamik ve aynı zamanda 2 boyutlu etkiyi veren tasarımlar cömert duvar kaplamaları için mükemmel alternatif sunarken; beyaz, koyu mavi ve petrol renklerinin metalik versiyonlarından oluşan kabartma dekorlar bilinçli olarak anlamlı desenler, duygusal şekiller ve ince renk kontrastlarıyla oynuyor.

Büyük formatlı karolar çağdaş tasarımlar olarak kendilerini gösteriyor; banyo, butik ve restoranların duvar kaplamalarında öneriliyor. 30×90 cm boyutlarında seramik kabartma dekor karaları ve 15×90 cm boyutlarında 3 bronz renk tonunda metalik yarı parlak seramik duvar karoları dikkat çekiyor. Ürünün ayrıca 25×70 ve 12,5×70 alternatifleri mevcut. Memorie Océane her mekanda her durum için mükemmel çözümler getiriyor. Gri, koyu mavi ve beyaz 60×60 cm formatındaki yarı parlak porselen karolar da zemin çözümü olarak şık alternatifler sunuyor.