Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Weber Ağaoğlu My Europe’ta

Endüstriyel yapı harçlarında önde gelen firmalardan Weber, Ağaoğlu My Europe Projesi’nin su yalıtımında yer alacak.

Weber’in su yalıtım malzemeleri ile uygulaması devam eden projede şimdiye kadar 33 bin m²’lik alanın su yalıtımı yapıldı. Polimer-bitüm modifiyeli elastik su yalıtım malzemesi weber.tec 915, yüksek kuru kalıntı oranı ile yüksek elastikiyet ve çatlak köprüleme özelliğine sahip. Tüm mineral yüzeylere uygulanabilen ürün, solventsiz ve asbest lifsiz içeriği ile çevre dostu bir su yalıtım malzemesi olarak öneriliyor.

46 ÜLKEDE 200 ÜRETİM TESİSİ

Weber.tec 915, yapıların temel, perde duvarlar, ıslak mekanlar, balkon ve teraslarında, yeraltı otoparklarının tavanlarında zemin rutubetine, sızıntı suyuna, geçici ve sürekli su basıncına karşı yalıtım malzemesi olarak kullanılıyor.

Dünya genelinde 46 ülkede 200’e yakın üretim tesisiyle faaliyet gösteren Saint-Gobain Weber, ürettiği çözüm ve servis önerileriyle ön plana çıkıyor. Weber, Türkiye su yalıtım pazarına bitüm, elastomerik reçine ve çimento esaslı su yalıtım ürünleri sunuyor.