Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Alman Wolf’e ‘En Mükemmel Montaj Ödülü’

Alarko Carrier’ın, ürünlerini Türkiye pazarına sunduğu Almanya’nın önde gelen ısıtma firmalarından Wolf, A.T. Kearney Danışmanlık tarafından düzenlenen “2011 Yılın Fabrikası” benchmark yarışmasında, “En Mükemmel Montaj Ödülü”nün sahibi oldu.

Wolf; kalite, çeviklik ve müşteri memnuniyeti gibi kriterlerin önemli değerlendirme ölçülerinden olduğu yarışmada jüri üyeleri tarafından montaj süreçleri ve bu süreçlerin personel uygulamalarında sergilenen yüksek seviyedeki esnekliğinden dolayı da takdir edildi.

Yılın Fabrikası Yarışması, 1992 yılından bu yana, Almanya’daki üretimde rekabet gücünü arttırmak ve sürdürülebilirliği sağlamak amacı ile düzenleniyor. Yarışma kapsamında, bu ay Dresden’de karar mercilerinin ve yöneticilerin birbirleri ile deneyim alışverişi yapma ve ödüllü şirketlere kendilerini tanıtım olanağı verilecek olan iki günlük bir kongre yapılacak.