Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ankastre ürünlerde ergonomi, fonksiyonellik ve şıklık

PERAFLEX

Küçük Tezgahların Ergonomik Eviyesi

Ergonomik tek yıkama haznesiyle küçük tezgahların büyük çözümü PERAFLEX modern tasarımıyla dikkat çekiyor.

PERA WD 50

Uzun Ömürlü ve Sessiz Çöp Öğütücü

Pratik kurulum sistemi ile kolay ve hızlı monte edilebilen PERA WD 50, ½ beygir gücünde indüksiyon tipi motorla çalışıyor. Ürün, sürekli beslemeli çalışma prensibiyle, aşınmaz öğütme haznesi ve bakım gerektirmeyen rulmanları ile oldukça uzun ömürlü. 360 derece dönebilen paslanmaz çelik parçalayıcılarının güçlü öğütme yeteneğini, ses izolasyon yastığı sayesinde sessizce sunan PERA WD 50, hava anahtarı ile çalışıyor.

Aşırı yük koruma

Sıkışmalara karşı self servis anahtarı

Paslanmaz çelik flanş

Paslanmaz çelik kapak

Bulaşık makinesi bağlantısı

220-240 V, 50 Hz elektrik bağlantısı

PGFC 60 DAVLUMBAZ

Dekoratif siyah eğimli bir camdan oluşan formu 60 cm genişliğinde olan PGFC 60; dokunmatik dijital göstergesi, uzaktan kumandası ve otomatik kapanma sistemiyle geleceğin davlumbazı… 3 kademeli hız ayarı bulunan ürün karbon filtresi ile bacasız kullanım imkanı da sunuyor.

Halojen lamba 2×25 watt

650 m³ hava emiş gücü

Yıkanabilir alüminyum kaset filtre

NR-V abaca sistemi