Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Aydınlatmanın 6 milyon rengi Osram Leds Deco

Dünyanın lider aydınlatma sistemleri üreticilerinden Osram, profesyonel aydınlatma etkilerini şimdi evlerde yaşatıyor. Osram Leds Deco ile evlerde, beyaz ya da arzu edilen herhangi bir renkte etki yaratmak mümkün olabiliyor. Farklı ruh hallerine ya da evde gerçekleştirilen organizasyonların çeşitliliğine göre mekanın renklerini değiştirme imkanı sunan ürünün, 6 milyon farklı renk seçeneği mevcut. Aynı zamanda uzaktan kumandası ile ortamı kırmızıdan yeşile, sarıdan maviye birbirinden farklı renklerle aydınlatmak da mümkün…

Kolay montaj imkanı sunan Leds Deco, kendinden yapışkanlı yapısı sayesinde istenilen yüzeye kolayca yapışabiliyor ve yuvarlak köşeler ile eğri düzeylerde esnek yapısı sayesinde kolayca uygulama imkanı bulunuyor. LED teknolojisi ile çalışıyor ve dim özelliği sayesinde (ayarlanabilir ışık seviyesi) uzaktan kumandası ile ışığın rengini ve seviyesini kolayca ayarlayabilme imkanı sunuyor. Osram Leds Deco’nun renk değiştiren, esnek ve eğilebilir ışık seritleri sayesinde istenilen ambiyansa kolaylıkla kavuşuluyor. Geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha az enerji harcayan ve daha uzun ömürlü olan ürün, ev dekorasyonuna farklı bir boyut kazandırıyor.