Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Banyolara sihirli dokunuş

BANYO MOBİLYASINDAN ÇOK DAHA FAZLASI BOLONIA

Estetik ve özgün tasarım bu modelde hayat buluyor. Adını zengin tarihsel mirasa sahip, büyüleyici olduğu kadar modern ve aydın bir şehir olan Bolonia’dan alan model; doğal mineraller ile saf akrilik polimerinin üstün bileşimi olan Corian’dan üretiliyor. Ayna ve açık raflı üst modül, alt modülde kullanılan elips formlu özel tasarım lavabo ile bütünlük sağlıyor.

* En: 160, Derinlik: 45, Yükseklik: 200

BANYONUZDAKİ DEÐİŞİM RÜZGARI NORE

Katalogun en özel modellerinden Nore’nin gövde ve kapaklar MDF üzeri parlak lake… Tezgah üstü seramik lavabolu alt modülden, ayna ve etajerli üst modülden oluşan modeli boy dolabı tamamlıyor. Çekmecelerinde frenli tandem box ray, kapaklarda ise frenli ray kullanılan Nore’nin havlulukla beraber tasarlanan etajeri onu hareketli kılıyor.

*En 120 cm. Derinlik 45 cm, Yükseklik 200 cm

BEKLENTİLERİN ÖTESİNDE BERGAMO

Yeni koleksiyonda, iki temel malzemenin ahşap ve lakenin bir arada kullanıldığı Bergamo modeli ile banyonuz evinizin en şık ve kullanışlı mekanı olmaya aday. Gövdesi MDF üzeri doğal ahşap kaplama ve parlak lake, kapaklar ise MDF üzeri parlak lake çalışılarak özelleştirilen Bergamo; bu uyumlu birlikteliğin gövde renginde zeytin, abanoz, Amerikan ceviz, kapaklarında ise beyaz ve siyah renk alternatifleriyle sunuluyor.

* En 165, Derinlik 45, Yükseklik 200 cm

SİYAH VE BEYAZIN BÜYÜLEYİCİ BİRLİKTELİÐİ ENZA

Üst modül led aydınlatmalı ayna ve etajerden, alt modül ise cam tezgah üzeri seramik lavabodan oluşan Enza’nın gövdesi MDF üzeri melamin kaplama, kapakları ise MDF üzeri lake. Petek Banyo’nun zengin koleksiyonunda siyah ve beyazın büyüleyici birlikteliği Enza ile tekrar gözler önüne seriliyor. Bu model; beyaz- siyah ve beyaz- bordo renk alternatifleri ile sunuluyor.

* En: 125 cm, Derinlik 42 cm, Yükseklik 200 cm