Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Banyolarda yüzde 50 su tasarrufu

Ünlü tasarım stüdyosu Artefakt tarafından tasarlanan Ceraterm 100 Termostatik Banyo Bataryası, çevreye duyarlılığı, güvenli kullanım özellikleri, sade ve çağdaş görüntüsüyle keyifli banyolar için farklı bir alternatif sunuyor.

Ceraterm’in en önemli özelliği, Ideal Standard tarafından geliştirilen Eco Stop özellikli termostatı… Bu termostat sayesinde su sıcaklığı 40 ile 10 derece arasında sabitlenebiliyor.

Ceraterm 100’ün üzerinde bulunan kumanda sayesinde suyun istenen sıcaklıkta akması sağlanabiliyor. Bu da suyun istenilen sıcaklığa gelmesi için boşa akıtılmasını engelliyor. Ceraterm’in üzerinde bulunan, su sıcaklığını ve şiddetini ayarlayan kumanda kolu ile 180 derecelik açma-kapama özelliği sayesinde batarya büyük-küçük herkes tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.

Ürünün duş başlığında kullanılan ‘Cascade Aeratörler’ ise suyun etrafa saçılmasını engelliyor. Ideal Standard tarafından geliştirilen Cool Body özelliği sayesinde batarya gövdesi sıcak su akımından etkilenerek ısınmıyor ve banyolardaki küçük kazalar engelleniyor.

Sade ve çağdaş görüntüsüyle her banyoya uyum sağlayan ürün; gövde ve kumanda kolu arasındaki mesafenin azlığı, pürüzsüz ve düz tasarımı sayesinde çok daha kolay temizlenebiliyor. Ideal Standard’ın membran teknolojili seramik kartuşu da Ceraterm 100’ün ömrünü uzatıyor.