Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BİNHAN AYNALI Mutfak ve banyoda butik yaklaşımı

Binhan Aynalı Tasarım & Dekorasyon 1995 yılından bu yana İstanbul Erenköy’de günümüz mekanlarının en önemli alanlarından olan mutfak ve banyolarla ilgili en son yenilikler takip ederek, estetik görünüm ve fonksiyonel ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

A’dan Z’ye anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon hizmeti ve geniş eleman kadrosu ile kaliteden ödün vermeden üretim yaparak hizmet sürecini kusursuz bir deneyime çeviriyor. Kendi üretiminin yanında dünya markalarının ürünlerini, kaliteli hizmet ve özellikle ekonomik fiyatlar ile birlikte tüketiciye sunuyor.

17 yıldır kendi şirketi ve tasarımları ile müşterilerine hizmet veren firma; tasarım aşamasında, insanların hayalleri ve taleplerini tasarımlarına yansıtarak hayali gerçeğe dönüştürüyor. Tasarımlarında, estetiğe olduğu kadar fonksiyonel kullanımlara da önem veren Binhan Aynalı standart çalışmalar yerine daha çok “kişiye özel” butik tasarımlar yaparak, mutfak, banyo tasarımları ile göz dolduruyor.