Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Bodrum’da beş yıldızlı yatırım Sundance Residence & Boutique Hotel

Mayıs ayında yaşamın başlayacağı Sundance Residences & Boutique Hotel, 9 bloktan oluşuyor. 4 bin m² lik özel kumsalının yanı sıra, konumu ve peyzajıyla da öne çıkan Sundance, sunduğu otel konforu ile dört mevsim yaşamı mümkün kılıyor. Dileyen daire sahipleri, tatil dışı zamanlarda boş kalan konutlarını, tesis içinde bulunan Sundance Boutique Hotel’e kiralayarak ikinci bir kazanç elde edebiliyorlar.

Turgutreis’e iki, Bodrum Havaalanı’na da 55 kilometre mesafede bulunan Sundance Residences & Boutique Hotel, rezidans sakinlerine dairelerinin konfor ve sıcaklığında 5 yıldızlı otel hizmetlerini opsiyonel olarak sunuyor. Projede, günbatımı manzaralı terasta bulunan alakart restoran ve ayrıca uluslararası yemek seçenekleriyle ana restoran, kapalı yüzme havuzu, masaj odaları, spor salonu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, çocuk kulübü, 2 adet açık yüzme havuzu, 2 adet havuz bar ve 3 adet tenis kortu mevcut. Mevsim farkı olmaksızın yaşamın mümkün olduğu Sundance Residences & Boutique Hotel’in kendine özel 4 bin m² kumsalı da bulunuyor.

1+1 67 m² den, 4+1 220 m² ye kadar 24 farklı daire tipi bulunan proje, denize olan sıfır konumu, site içerisinde kot farkının olmaması ve her blokta asansör olması nedeniyle ileri yaş gruplarının tesis içerisinde rahat dolaşımına da imkan sağlıyor.

Bozatlı International’ın yıllardır süregelen turizm, otel işletmeciliği ve inşaat sektöründeki tecrübeleri ışığında hayata geçirilen Sundance Residences & Boutique Hotel’de, Bodrum’da seçkin konut projeleri gerçekleştirmiş Avrupa Nostra ödüllü Mimar Dr. Mehmet Alper’in mimari imzası ve Arketipo Design’in iç mimari imzası bulunuyor. İleri inşaat teknolojileri kullanılarak inşa edilen Proje, gerek tüm yıl, gerekse de yaz veya hafta sonu tatilleri için değerlendirilebilecek seçenekleriyle de yatırım amaçlı alıcılar için cazip hale geliyor. Bozatlı International’ın otelcilik tecrübesi ile sektörde yine bir öncülük yapıyor ve “Al ve Kirala Yatırım Programı” ile yatırımcılara kazanç yaratacak bir model sunuyor. Yıllardır Türk turizminin göz bebeği ve son yıllarda da dünya turizm pazarının yükselen yıldızı olarak adlandırılan Bodrum’daki projede alacağınız dairenizi, dilerseniz Sundance Boutique Hotel’e kiralayıp iki kez kazanabiliyorsunuz.