Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BOOM MAKİNA Rahat Taşınabilir Hidrolik Beton Dağıtıcı

Beton iletiminde mobil pompaların yetersiz kaldığı durumlarda kullanılan hidrolik beton dağıtıcılar, günümüzün yüksek katlı projelerin vazgeçilmezi… Dünyada bir ilk olan 4 ayak üzerinde hidrolik beton dağıtıcı BHD 17+3, Boom Makina’nın patentli ürünü olarak inşaat sektöründeki firmalara projelerinde pratik ve ekonomik çözümler sunuyor.

BHD 17+3, kule vinçler ile rahat taşınabilmesi için en ağır parçası 1700 kg olacak şekilde üretilebiliyor. 2 parçaya ayrılabilir olması, tonajın inşaata yük bindirmemesi adına parçaların minimum düzeyde tutulmaya çalışılması ile birçok projede bu makine tercih ediliyor. BHD 17+3’ün makine ağırlığı 4100 kg, tarama alanı ise 907 m² dir.

BOOM MAKİNA HAKKINDA

22 senedir hidrolik ve mekanik beton dağıtıcılar üzerine çalışan ve yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla sektöre yeni makineler kazandıran Boom Makina’nın ihracatı üretiminin %30’unu kapsıyor. Hedefi dünya çapındaki büyük pazarlarda üretim kalitesiyle yerini sağlamlaştırmak ve pazar payını arttırmak olan Boom, ayrıca firmalara danışmanlık hizmeti vererek en uygun ve en hızlı şekilde projeye uygun makine tespitini yaparak destek oluyor. Proje başından itibaren danışmanlık hizmeti, sorunsuz makine teslimi ve servis hizmetleriyle Boom Makine, sektörün güvenilir isimlerinden…