Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BOSCH Yeni Nesil Avuç Taşlama Makineleri

100 watt daha fazla güce sahip olan bu modeller; işlerin daha da hızlı yürütülmesini sağlarken, kendi sınıflarında en uzun kullanım ömrünü sunuyor. Bu durum, tanınmış test kuruluşu SLG Prüf- und Zertifi-zierungs GmbH tarafından, iki yeni modelinin örnek olarak kullanıldığı bağımsız testlerle ispat edilmiş bulunuyor. Bosch Profesyonel avuç taşlama makineleri olarak kabul edilen GWS 9–115, GWS 15–125 CIE ve GWS 15–150 CI; kapsamlı güvenlik önlemleri, daha uzun kömür ömrü, optimize edilmiş motoru, daha ergonomik tasarımıyla daha kolay çalışma olanağı sağlıyor. Kullanıcılar rakip modellere göre daha uzun kömür kullanım ömrü sayesinde para ve zaman tasarrufu yapılabiliyorlar, kapsamlı güvenlik özellikleri sayesinde de daha az risk altında çalışabiliyorlar.

GWS 9–115 uygun aksesuarlarla, çelik boru ve profil kesimleri, kaynak bağlantı yerlerinin giderilmesi, çapaklarının alınması, eski merdiven korkuluklarından boya ve pasın çıkarılmasının yanı sıra beton, taş ve fayans kesimi için de kullanılabiliyor.

GWS 15–125 CIE ve GWS 15–150 CI ise gemi yapımı, büyük inşaatlar veya çelik konstrüksiyon gibi en zorlu uygulamalar için tasarlandı. Bu makineler, yüksek güce ve kendi sınıfları içinde en kapsamlı güvenlik özelliklerine sahip bulunuyor. Titreşim Kontrolü, Kick Back Stop Özelliği, yeniden çalışma emniyeti ve dönmeye karşı emniyetli koruma kapağı gibi güvenlik özellikleri ürünleri benzersiz kılıyor.

Yeni nesil avuç taşlama makineleri, geçen aydan itibaren Bosch bayilerinde satışa sunuluyor. Bosch, bu ürünler için kapsamlı bir aksesuar yelpazesi de sunuyor.