Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

CHESNEY’S İSTANBUL Sır John Soane’un büyüleyici şömineleri

Ünlü İngiliz markası Chesney’s, Chesney’s İstanbul adıyla el yapımı şömine ve aksesuarlarını ‘Dünyanın En Büyüleyici Şömineleri’ sloganı ile meraklılarının seçimine sunuyor.

Basit ve güçlü tasarımlarının çekiciliği ile Modern koleksiyonu, İngiliz ve Fransız tasarımlarının kusursuzluğu ile Klasik koleksiyonu, ünlü İngiliz mimar Sir John Soane’un 18. yüzyıldaki tasarımları ile Soane koleksiyonu, zarif ve basit tasarımları ile modern ve klasiği birleştiren Mimari koleksiyonu, orijinal tasarımlı odun sobaları ile Soba koleksiyonu, gelenekselliği ve modernliği alçakgönüllülükle sergileyen Heritage koleksiyonu ve her dönemden, büyüklükten ve malzemeden seçeneklerin sunulduğu eşsiz Antika koleksiyonu ile alanındaki liderliğini gözler önüne seriyor. Firma ayrıca bir fotoğraftan, dergideki bir resimden, bir eskizden veya bir çizimden yola çıkarak istenilen bir şömineyi veya kişiye özel özgün bir tasarımı yine istenilen malzemeden üretebiliyor. Chesney’s ustaları tarafından üretilen modern ve klasik tasarımlı çelik ve döküm sobalar, ateş sepetleri ve ayaklar tüm koleksiyonlar ile birlikte uyum içerisinde kullanılabiliyor.