Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

DEKOR’S Özel bir dokunuşla büyüleyici mekanlar

Tasarımın yalnızca estetik değil, estetik ile fonksiyonelliğin bileşkesi olduğunu düşünen Dekor’s için kusursuz tasarım; görsellik ve işlevselliğin benzersiz uyumu ile ortaya çıkıyor. Düşlerdeki mekanları özgür ve yenilikçi bir anlayış ile gerçeğe dönüştüren Dekor’s, ıslak mekanlarda da göze ve kullanıma hitap eden, kusursuz görünüm elde ediyor.

DEKOR’S Hakkında

Özel konsept, tasarım, projelendirme, uygulama çözümleri, satış sonrası verdiği garanti ve hizmet taahhütleri ile müşteri memnuniyetini ilke edinen Dekor’S A.Ş. mekanlara hayat veriyor.

Binlerce kişiye özel ev, kurumsal ve ticari işletme dekorasyonu, otel, showroom, örnek evler, sosyal tesisler, satış ofisleri, yönetim binaları, restoranlar yapan Dekor’s özel tasarım, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini kendi bünyesinde veren, Türkiye’nin en büyük dekorasyon firmalarından… Firma, bireysel ve kurumsal müşterilerine tasarım anlayışı ve kaliteyi arttırmayı hedefleyerek hizmet vermeye devam ediyor.