Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dijital yer ve duvar seramik çözümleri Visiual Serisi Yer ve Duvar Karoları

Graniser Seramik; doğanın zengin doku ve güzelliklerini “Visual ” serisi yer ve duvar karoları ile dijital teknolojinin sınırsız renk, doku seçenekleri ve baskı kalitesini arttıran özellikleri sayesinde hayatın bir parçası olan temel bir dekorasyon öğesine dönüştürüyor.

PIETRA ARDESIA

Visual ürün serilerilerinden; taşın gizemli dokularını içinde barındıran ‘Pietra Ardesia’ 30×60-60×60 cm olarak üretiliyor. Pietra Ardesia; iç mekanda alternatif çözümler getirmesinin yanı sıra, dış mekanlarda (verenda, havuz çevresi, teras, balkon gibi alanlar) da kullanılıyor.

POSITANO

Çimento dokulu bir seri olan ‘Positano’; 30×60-60×60 cm ölçülerinde Bianco, Beige, Nero, Marrone renkleri ile yaşam alanlarımızı farklılaştırmaya devam ediyor.

LEGNO VERO

Ahşabın sıcaklığı ve uyumlu renkleri, dokuları ile zeminlerin vazgeçilmezi olmaya aday ‘Legno Vero’ serisi; 15×60-30×60-60×60 cm ölçülerinde Bianco, Beige, Noce ve Venge renkleriyle yaşam alanlarına kaliteli bir şıklık getiriyor.

LECCE

Banyo ve mutfak gibi alanların yanı sıra dış mekanlarda da çözüm ortağı olan ‘Lecce’ serisi; 30×60 cm ölçülerinde Bone, Beige ve Grigio renklerinin asaletine sahip, zengin porselen kaplama malzemesi.

SIENA

‘Siena’ serisi; 30×60 ölçülerinde, Nero, Grigio, Noce renkleriyle geçmişi ve geleceği, sadelik ile görkemi, dinamik dokusunda gözler önüne seriyor.

MURETTO

Digital baskı teknolojisiyle taşın doğallığını teknolojiyle birleştiren ‘Muretto’ serisi; 30×40 cm ölçüsünde Bianco, Beige, Noce ve Antracite renkleriyle tasarımların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Graniser Seramik; ‘Visual’ dijital ürün serileri ile mimari yapılarda doğanın sonsuz renk ve dokularını dinamizm ile birleştirip porselen karolarda hayata geçiriyor. Önceki yıllarda olduğu gibi tasarım ve teknoloji kullanımında öncü olan Graniser Seramik; 2012 yılında da doğadan esinlenerek, teknoloji ve tasarım olanaklarına farklı boyutlar katıp günümüz yapı sektörüne çözümler üretmeye devam ediyor.