Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Doğal taş hissi veren yer ve duvar kaplamaları

Teknolojisi ve tasarım ürünleriyle dünya yapı sektöründe trendleri belirlemeye devam eden Kalebodur, doğada mevcut kusursuz güzellikteki taşları, Natural Stone serisiyle tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Brera, Pietra ve Leccese olarak doğadaki isimlerini alan ve kaymayan mat yüzeyiyle doğal taş hissi veren seri, 45×90, 60×60, 30×60 cm ebat seçenekleriyle; yoğun yaya trafiğine sahip dış mekanlarda kullanım kolaylığı sağlıyor. Dijital teknolojisi sayesinde farklı varyasyonlara sahip olan seri, doğal taş dokusu ve kolay temizlenebilme özelliğiyle her türlü alanda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Brera creme, pietra blue, pietra grey, leccese light sand, leccese dark sand ve leccese grey renk seçenekleri ile Natural Stone; rezidans, otel, ofis, kafe, restoran, iş merkezi, dış mekan, alışveriş merkezlerinin tüm yer ve duvar kaplamalarında kullanım kolaylığı sunuyor.

Kale Holding A.Ş

Büyükdere Caddesi Kaleseramik Binası 34330 Levent, İstanbul

T: +90 212 371 5253

F: +90 212 279 63 93

W: www.kale.com.tr