Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Doğal taş ve rustik görünümlü porselen karolar

EARTHTONE SERİSİ

Doğal taş ve rustik görünümü ile doğayı mekanlara taşıyan Earthtone serisi; düşük su emme, yüksek kırılma dayanımı ve yüzey aşınma direnci ile iç mekan, dış mekan, mutfak, banyo ve ticari alanlarda kullanım rahatlığı sağlıyor.

03×03 Mozaiği ile birlikte kullanılan sırlı porselen grubundan Earthtone serisi 33×33, 45×45, 60×60 ebatlarında mat olarak üretiliyor.

Dekoratif çözümler ve tasarım zenginliği katarak mekanlara bambaşka bir hava getiren mozaikler portföydeki tüm ürünlerden kesilebiliyor ve fileli olarak hazırlanan mozaikler kolaylıkla döşenebiliyor. Ürünlerle bütünlük sağlarken uyumu da yakalayan mozaikler, farklı ebat ve dekoratif kesimleri ile mekanlara ayrı bir şıklık ve hareket getiriyor.

LOFT SERİSİ

Sadeliğin gösterişini yansıtan Loft serisi birbirinden şık 8 rengi ile 33×33, 45×45, 30×60, 60×60 ebatlarında mat olarak üretiliyor. Düşük su emme, yüksek kırılma dayanımı ve yüzey aşınma direnci ile iç mekan, dış mekan, mutfak, banyo ve ticari alanlarda kullanım rahatlığı sağlıyor.

Yüksel Seramik

Yüksel Holding’in üretim sektöründe hizmet veren şirketlerinden biri olarak Şubat 1997’de 20 milyon dolar sermaye ve Mutluhan Holding ortaklığı ile kurulan Yüksel Seramik; 130 bin m² açık, 35 bin kapalı alandan oluşan tesislerinde yıllık 6 milyon m² üretim kapasitesi ile hizmet veriyor. Üç tesiste 3 ayrı hatta (duvar karosu, yer karosu ve granit) üretim yapan firma, bu kapasitenin yüzde 70’ten fazlasını İsrail başta olmak üzere ABD, Kanada, Yunanistan, Almanya gibi pek çok ülkeye ihraç ediyor.