Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Doğal yaşama dönüş Doğa Teras Evleri

ENA Gayrimenkul’ün Kemerburgaz Göktürk’te hayata geçirdiği Doğa Teras Evleri’nin % 80’i tamamlandı. Önümüzdeki ay sahiplerine teslim edilecek olan proje güneş enerjisiyle aydınlattığı alanları ve terasındaki “infinity havuz” tasarımı ile farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Doğal bir yaşam alanının sunulduğu Doğa Teras Evleri’nde özellikle güneş enerjisiyle aydınlatmaya büyük önem veriliyor. Tüm ortak alanların bu şekilde aydınlatıldığı projede böylelikle artan karbon salınımının azaltılması amaçlanıyor.

KESİNTİSİZ DOÐA KEYFİ

63 daireden oluşan projede stüdyo daireden, 4+1 daireye kadar farklı konumda birçok daire bulunuyor. Terasındaki infinity havuzunun doğa manzarasıyla bütünleştiği Doğa Teras Evleri’nde havuz keyfi gün boyu sürüyor.

Doğa Teras’ın B Blok çatısında yer alan sosyal alanda kafe-bar ve açık havuz, A Blok’ta ise yaşam alanı, fitness salonu, sauna, pilates ve yoga salonu ile erkek ve kadınlar için soyunma odaları bulunurken, çocuklar için de kapalı-açık oyun parkları var. Ayrıca isteğe bağlı olarak vale parking hizmeti de veriliyor.

YAŞANABİLİR EVLER

ENA Gayrimenkul Kurucu Ortağı Edi Edgar Duek, “Şu anda proje tam istediğimiz yönde gidiyor. Planın %80’i tamamlandı. Geldiğimiz aşamada 51 daire satıldı. Evlere doğayla iç içe olmak isteyenlerin ilgisi büyük. Doğa Teras Evleri’nde başından beri, çağdaş insanın sahip olmayı arzu ettiği yaşanabilir evleri inşa etmeyi hedefledik. Nisan ayında Doğa Teras Evleri projesini teslim ettikten sonra yeni projeler üzerinde çalışarak ENA Gayrimenkul farkını yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.