Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Duvar kağıdı şıklığında yer ve duvar karoları Tür-mak Grup’tan Farklı ve Çarpıcı Seriler

Rak Seramik ZEBRA SERİSİ

Rak Seramik’in yeni serisi olan Zebra, vahşi hayatın doğal güzelliğini mekanlara taşıyor. İsmini Afrika savanlarında yaşayan zebralardan alan ve siyah beyaz çizgilerden oluşan bu seri, doğallığı estetikle birleştirerek uygulanılan alanlara hem şık hem de çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. 30×60 ve 60×60 gibi farklı ölçülere sahip bu seri; farklı döşeme şekilleriyle mutfak, banyo, giyim odası, mağaza, ofis, otel ve benzeri tüm alanlara uygulanabiliyor.

Zebra serisi siyah ve beyazı sevenler ve evlerinde kombine kullanmak isteyenler için ideal bir seçenek. Seramiğin hijyenik özelliğiyle duvar kağıdının şıklığını mekanlarına taşımak isteyenler, Rak Seramik’in Zebra serisi ile özgün tasarımlar yaparak mekanlarında sanatsal bir tarz yakalıyor.

Azteca Seramik SUITE SERİSİ

İsmini İspanyolca şık anlamına gelen suite kelimesinden alan seri, Osmanlı saraylarının ihtişamlı görünümü mekanlara taşıyor. 31×75 Suite R75 Cream ve Suite R75 Classic serisi ile 31×75 Suite R75 Noce ve 31×75 Suite R75 Boisserie serisi ile mekanlara şık ve asil bir görünüm kazandırıyor. Azteca Seramik’in küsuratlı ve farklı ebattaki kesimleri diğer seramiklerden farkını göstererek mekanlara estetik bir görünüm kazandırıyor. Duvar karolarında kullanılan geleneksel çizgiler, mekanlara alışılmışın dışında bir görüntü katıyor. 45×45 Suite, 45 Noce yer karosunu bütünleştirilerek yapılan uygulamalar ile ferah ortamlar yaratılıyor. Duvar kağıdı şıklığını seramikte yakalamak isteyenler için en doğru seçim olan Azteca-Suite serisi; otel lobileri, oturma odaları, şık banyolar ve iş yerlerinde uygulanabiliyor.