Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Estetik işlevsellikle buluştu Newista Residence

Tamamlandığında Beylikdüzü’nün en büyük karma konut yapılarından olacak Newista Residence, bahçeli teras katları ve özgün mimarisi ile gökyüzüne doğru yükseliyor.

Newista Residence’da yaşamı temsil eden Aqua (Su), Terra (Toprak), Aria (Hava) isimlerini taşıyan 3 bağımsız blokta toplam 864 daire bulunuyor. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve geniş teraslı dairelerin bulunduğu yapı çok kullanımlı sosyal tesislere sahip.

Başta ev sahiplerinin günlük ihtiyaçları olmak üzere, her türlü alışveriş ve kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılamak için düşünülmüş yaklaşık 11 bin m² lik ve içerisinde banka, restoranlar, süpermarket ve eczane, güzellik merkezi gibi fonksiyonların yer alacağı bir ticaret alanı, sosyal alanlar, spor ve hobi alanları Newista Residence sahiplerine farklı bir yaşam sunuyor.

ÇOK FONKSİYONLU SOSYAL TESİSLER

Kapalı yüzme havuzu, alışveriş üniteleri, süpermarket, kafe ve restoranlar, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, hobi odası, ofis-toplantı alanları, oyun ve seyir odası, süs havuzları, özel peyzajlı bahçeleri, dinlenme ve oturma alanları, kapalı otopark Newista’nın sunduğu imkanlardan bazıları.

Projede konut sahibi olmak isteyenler, 36 aya kadar sıfır faizle finansman desteği veren Hasoğlu Yapı’nın yanı sıra, anlaşmalı banka olan Bank Asya’nın sunduğu 60 aya kadar 1.01 faiz avantajından da faydalanabiliyor.