Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Göz alıcı banyolar

VERONA

Modernliğin vermiş olduğu rahatlıktan vazgeçemeyen ve klasiğin göz alıcılığını banyolarında yaşamak isteyenler için tasarlanan Verona banyo mobilyası, şıklığı ve kullanışlılığıyla banyoları dolduruyor.

AKİK

Ekonomik, bir o kadar da şık ve kullanışlı tarzıyla Akik, modüler uygulanması ile banyolarında çok fazla alanı olmayanlar için ideal bir ürün…

RUSTİK

Klasiğin ağır duruşu, sadeliğin asaleti ve kalitenin vazgeçilmezliği…

MİRA

Göz alıcı şıklığı geçmiş yüzyılların ihtişamını banyolarda hissettiren Mira, masif ahşaba uygulanmış kıvrımlarıyla ayrı bir çekicilik taşıyor.

LİLYUM

Banyosunda rahatlık, düzen, sade bir şıklık arayanlar için tasarlanmış Lilyum serisi değişik renk alternatifleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ayrıca modüler uygulanabilirliği sayesinde fazla yer kaplamadan dağınıklıkları kamufle ediyor.