Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Horizon Point Evleri’nde Düfa ile doğaya dönüş

Tamamı Türkiye’de üretilip şu an 20 ülkeye ihracı gerçekleştirilen Türkiye’nin lider boya üreticilerinden DÜFA, Horizon Point Bodrum Evleri’nde doğayla iç içe yaşamı vurguluyor.

2012 yılında Bodrum’un merkezinde, rengini doğanın ve güneşin doğal yansımalarını sunan DÜFA’nın toprak renginden alan Horizon Point Bodrum Evleri, 2012 yılının temasını ve rengini en iyi yansıtan proje olarak karşımıza çıkıyor.

2012’NİN YEPYENİ ETKİLERİ

Herkes hayatının bir döneminde yeni başlangıçlar yapmak ister. Şehirlerin koşuşturmasından uzak, kendimize ve sevdiklerimize zaman ayırabileceğimiz tertemiz bir hava eşliğinde ayaklarımızı toprağa basabileceğimiz bir yıl geldi. 2012 yılı kimi takvimlerin sonu olsa da, aynı zamanda yepyeni bir hayata yelken açmanın mutluluğunu da taşıyor. DÜFA boya yeni başlangıç hayal eden herkese ilham veren renkler sunuyor.

BODRUM’DA DOÐANIN RENGİ : TOPRAK

Güneş’in en güzel battığı yer Bodrum ve eşsiz aydınlatmasını hiçbir yapay dokunuşa gereksinim duymadan yansıtan en güzel renk “Toprak Rengi”dir. Yılda sadece iki kez Kayseri’de bir maden ocağından çıkan volkanik taşlar ile dış cephesi kaplanarak, DÜFA’nın 8070 Toprak Rengi ile renklendirilen Horizon Point Bodrum Evleri sizlere eşsiz manzarası eşliğinde, kişiye özel “akıllı ve doğal” tasarımın farklılığını sunuyor.