Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Huzur verici banyolar

Vega: Suyun saflığı, modern görünümü ile doğallığı ve estetiği harmanlayan Vega serisi farklı bir tarz sunuyor. Tamamen özgün tasarımı, su tasarruflu klozeti ile banyosunda saflık ve huzur yaratmak isteyenlere.

Rena: Farklı tasarımları ile çığır açan İdevit, Rena banyo takımı ile gösteriş ve nezaketi bir arada sunuyor. İddialı ve modern görünümünden taviz vermeyenler için seri; lavabosunda mono blok ve ayaklı ya da ayaksız üretim seçenekleri, 3 litre su ile fonksiyonunu tamamlayan mono blok klozeti ile teknik açıdan kusursuzluğu yansıtıyor.

Venüs: Ahşabın geleneksel, kalebodurunsa modern görünümü arasındaki çelişkiyi, kullandığı ürünlerin şıklığı ile sentezleyen; kullanım kolaylığı ile bu birlikteliği zirveye çıkararak uzağı yakın eden tasarım şıklığıyla Venüs, insanı sonsuz bir döngünün içine çekiyor.

Merkür: Banyo mekanlarına uygun tasarlanmış, dolap uyumlu olarak hazırlanan, sade, gösterişten uzak ancak şık ifadesi ile diğerlerinden ayrılan Merkür banyodaki estetiği zirveye taşıyor.

Karo Tezgah Üstü Lavabo: Tezgah üstü lavabolar koleksiyonu içerisinde yer alan, zarafet ve farklılığı karmaşıklık içinde aramak yerine estetik anlayışı bütüne bakıp görebilenlere özel. Karo yeni modern çizgileri sadelikle birlikte sunuyor.

Vega Dolap Uyumlu Lavabolar: Şıklık kavramının; iki farklılığın bir araya gelerek ortaya çıkabileceğine inananlar için; dolap uyumlu, etajerli, her alan için uygun ebatlara sahip Vega doğru seçim.

Banyo Dolapları: Banyo takımları içerisinde alışılagelmiş tüm tabuları yıkan, kullandığı renklerin canlılığı heyecanlandıran, özgün bir tablo ile estetik duygusunu zirveye çıkarıyor.