Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kolayca monte edilebilen perfore cepheler

1mm – 1,5mm kalınlığındaki titanyum çinko levhalardan üretilen panel ve kasetler mimarların cephedeki yeni esin kaynağı. Perçinleme ve askı metodu ile cephelere kolayca monte edilebilen panellere mimarın görmek istediği ebatlarda perforasyon eklenebiliyor, malzeme esnekliği ve statik sağlamlığı sayesinde çift yöne gerdirilebiliyor. Perforasyon çapları 0,5 cm den 10 cm ye, %5 den %70 yoğunluklara kadar üretilebiliyor. Bu sayede, birincil veya ikincil estetik bir cephe veya güneş kırıcı özelliği olan bir dış kabuk elde edilebiliyor. Titanyum çinkonun 6 farklı rengini yapılara adapte etmek de mümkün. AVM, üniversite, iş merkezi, plaza vb. geniş yapılarda cephe estetik ve temizliği hiçbir bakıma gerek kalmadan çok uzun yıllar yaşayabiliyor.

Titanyum ve bakır ile alaşımı yapılan saf çinko, mimaride yüzyıllara meydan okuyor. Çatı, cephe, yağmur suyu indirme, dekorasyon dahil birçok farklı yapı uygulamalarında kullanılabilen VMZINC® titanyum çinko kaplamaları, doğal patinaları sayesinde çok uzun yıllar bakıma ihtiyaç duymayan akıllı ve ekolojik sistemler sunuyor.

VMZINC Türkiye İrtibat Ofisi

Cumhuriyet Cad. Uğurlu Palas No:11 Kat:4,

Taksim / İstanbul

T: +90 212 255 5829

F: +90 212 255 5815

E: info@vmzinc.com.tr

W: www.vmzinc.com.tr