Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kompakt boyutlarda, fonksiyonel havalandırma üniteleri

Akcor 2VV ISIS

Ürün, kapalı alanlarda sağlıklı nefes alınması için hava değişimini sağlamak üzere tasarlanmış bir ısı geri kazanım ünitesi. Dış ortamdan taze hava alarak, iç ortamda yer alan ısınmış havayı dışarıya veriyor. Bu işlemi yaparken iki havanın karışmasını engelliyor. Akcor 2VV havalandırma üniteleri ile yüzde 90’a varan ısı geri kazanılıyor ve yeniden ısıtma masrafı ortadan kalkıyor.

Ortama sağlanan ısıtılmış taze hava, dış ortamın toz ve kirlerinden arındırılmak için filtrelendikten sonra kanallarla odalara dağıtılacak hale getiriliyor. Akcor 2VV ISIS havalandırma sistemlerinin teknik özellikleri arasında ise entegre kontrol sistemi ile kolayca çalıştırılıyor olması, fonksiyon ayarı yapılan ISIS, 500 m3/saate varan debileri, dahili by – pass ve donma koruma sistemi, kompakt boyutları ve ön ısıtıcı bulunuyor.

Akcor 2VV VENUS

Venüs havalandırma üniteleri ise tavan arası uygulamalar için tasarlandı. Kullanım açısından evler, apartman daireleri ve küçük ofislerde tercih ediliyor. 2VV VENUS, EPP malzeme ile oluşturulan kasası ile en yüksek kademede dahi ses seviyesi düşük olarak çalıştırılabiliyor. Akcor 2VV VENUS, dahili donma koruma sistemi, 18 kg ağırlığı, 3 kademeli kontrolü, , basit montaj ve kullanımıyla tüketicilerine çözüm sunuyor.

Akcor Havalandırma Sistemleri ve Teknolojik Ürünler San. ve Tic. A.Ş.

Dikilitaş Mah. Ayazmadere Cad. Tellioğlu Pl. Kat: 2 No: 6 34349 Beşiktaş / İstanbul

T: +90 212 327 9191

F: +90 212 327 9273

E: info@akcor.com.tr

W: www.akcor.com.tr