Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Köşelere gizlenmiş güzellikler ve akıllı detaylar

ECE “Elegant” Banyo Dolabı

Vitrifiye sektörünün en yenilikçi markalarından ECE, yeni banyo dolabı Elegant ile banyolara ayrı bir hava katacak. Kare formlu lavabosu, şık tasarımlı aynası ve asma boy dolabı ile banyolardaki fonksiyonelliği artıran Elegant Banyo Dolabı, beyaz–ceviz PVC, siyah–ceviz PVC renk alternatifleri ile banyoların yeni gözdesi.

Elegant’ın yavaş kapanma özellikli alt dolabı banyolardaki istenmeyen kazaların önüne geçerken, kare formu sayesinde ciddi bir kullanım rahatlığı sunuyor. Elegant, asma özelliği ve kare lavabosu ile hijyen konusunda da kullanıcılarına önemli bir avantaj sunuyor.

Farklı tasarımıyla banyosuna modern hava katmak isteyen herkesin vazgeçilmezi olmaya aday olan Elegant, 90, 70 ve 40 cm lik ebadıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Alışkanlıkları Değiştiren Akıllı Klozet Sistemleri

ECE akıllı klozet sistemleri, teknolojiyi konfor ve hijyenle birleştirerek tuvalet alışkanlıklarını değiştiriyor.

El değmeden temizlik sağlayan ECE akıllı klozet sistemleri, özel sprey açısı ile bayanlara has temizlik, sıcak su bağlantısı olmaksızın kendi kendine suyu ısıtan ve su sıcaklığı ayarlanabilen temizlik fonksiyonu, ileri geri ayarlanabilen hareketli sprey, sıcaklığı ayarlanabilir kurutma fanı, kötü koku emici, otomatik sprey temizliği gibi hijyenik özelliklerinin yanı sıra hemoroid hastaları için yardımcı tedavi olarak su masajı, ısıtmalı kapak, akıllı tuş, yavaş kapanma, otomatik sprey temizliği, kolay montaj ve söküm, led aydınlatma gibi konfor özellikleri ile alışılmış klozet kavramından çok daha farklı beklentilere yanıt veriyor.

Konfor ve hijyeni buluşturan ECE akıllı klozet sistemleri iki farklı model ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor. ECE Smart 770 kapaktan ve uzaktan kumandalı ile ECE Smart 660 kapaktan kumandalı modelleri Ece’nin özel ürettiği Smart ve Kapris klozetlerle birlikte set halinde de sunuluyor.

ECE akıllı klozetlerini kullanırken el kullanmadan ve hijyenik bir şekilde kişisel temizlik yapılabilir. Ayrıca fırça kullanılmasına gerek kalmadan kendi kendini temizleyebilen akıllı klozetler, tuvaletle birlikte bulaşan hastalıkları da engelliyor. ECE Akıllı Klozetler düşük enerji tüketimi ve güvenli teknoloji özellikleriyle de göz dolduruyor.

Tuvalet alışkanlıklarını değiştirecek ECE Akıllı Klozet Sistemleri ile tuvalette geçirilen zaman, vazgeçilemeyecek bir konfora dönüşecek.