Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Köster Islak hacimlerde güvenli su yalıtımı

KÖSTER BD 50

Referansları arasında birçok otel, AVM, iş merkezi ve konut projesi bulunduran KÖSTER BD 50; banyo, hamam, mutfak, WC ve çamaşırhane gibi ıslak mekanlarda fayans altı su yalıtımı uygulamalarında kullanılıyor.

Beton, şap, sıva, harç, alçıpan gibi pek çok farklı yüzeye sürülerek uygulanabilen KÖSTER BD 50 uygulandıktan sonra süratle kuruyarak eksiz, derzsiz ve mütemadi bir su yalıtımı katmanı oluşturuyor. Mekanik mukavemete sahip bu katmanın üzerine çimento esaslı bir seramik yapıştırıcısı ile fayanslar uygulanıyor. Bu sayede kot sorunu oluşturmadan ve şap işlemi gerektirmeden su yalıtımı kolay bir şekilde tamamlanıyor.

Elastomerik reçine esaslı KÖSTER BD 50 yüksek çatlak köprüleme kapasitesine sahip tek bileşenli olması özelliğiyle şantiye ortamında karıştırma işlemi gerektirmiyor.

Mükemmel Yapışma Özelliği

KÖSTER BD 50 metal, alçıpan, plastik ve tahta gibi pek çok yüzeye mükemmel yapışma özelliği ile zemin, su gideri, boru gibi zor detay ve bağlantı noktalarındaki geçişlerin eksiz şekilde yapılmasını mümkün kılıyor.

Kalitesi, ETAG 022 standartlarına uygunluk belgesi ve CE sertifikası ile tescillen KÖSTER BD 50 aynı zamanda Bayındırlık Bakanlığı’nın 19.081 poz tanıma uygun olarak birçok projede yıllardır güvenle tercih edilmeye devam ediyor.