Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Modern ve gelenek birarada Avrupa Konutları

Artaş İnşaat’ın Avrupa Konutları markasının bir parçası olan karma konut projesi Atakent 3, önümüzdeki Temmuz ayında sakinleriyle buluşacak. Çok kullanımlı sosyal tesisleriyle öne çıkan projede 4 adet açık yüzme havuzunun yanı sıra futbol, basketbol, voleybol, tenis sahaları ve sosyal tesis bünyesinde bulunan kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness center, sauna ve buhar odası gibi olanaklar bulunuyor.

193 bin m² toplam arsa alanı üzerine inşa edilen Atakent 3 projesinin 162 bin m² lik kısmı peyzaja, 17 bin m² lik kısmı gölet ve havuzlara ayrıldı. Bahçeler, göletler ve şelalelerden oluşan site içi peyzajın yanı sıra projenin hemen yanında 43 bin dönümlük bir korunun da yer aldığı Atakent 3, mavi ve yeşilin bütün tonlarını bir araya getiriyor.

Mimarisinde moderniteyle geleneği buluşturan projede, Sultan II. Abdülhamit döneminde Kayseri’de inşa edilen tarihi Kayseri Saat Kulesi’nin bir benzeri de inşa ediliyor.

TEM Otoyolu’na beş dakika, Atatürk Havalimanı ve E-5 Otoyolu’na 10 dakika mesafede yer alan Atakent 3 Projesi’nden, Marmaray Projesi’nin devreye girmesiyle beraber Taksim ve Maslak’a yarım saat, Kadıköy’e 1 saatte ulaşım sağlanabilecek.

TESLİMATA BEŞ AY

Temmuz ayında konut sahiplerine teslim edilecek olan projede, % 50 peşinat ve sıfır faiz avantajı veya % 10 peşinat ile daire sahibi olmak mümkün. Banka kredisi kullanmadan konut sahibi olmak isteyenler için % 50 peşinat ve sıfır faiz ile özel ödeme seçeneği sunuluyor. Kefil ve banka kredisi gerektirmeyen kampanya kapsamında peşinat ödendikten sonra kalan % 50, Haziran ayında faizsiz olarak ödenecek.

Daha düşük peşinat ödeyerek daire sahibi olmak isteyenler için de cazip ödeme planı sunuluyor. % 10 peşinat ile konut sahibi yapan kampanyada, Haziran ayında % 15 oranında ara ödeme yapabilecekler. Ara ödemelere ekstra faiz yansıtılmıyor. Kalan % 75’lik tutar içinse 120 aya kadar banka kredisi kullandırılıyor.