Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mutfaklarda mavi akımı Silverline Elegance Blue Davlumbaz

Silverline’ın tasarımı ve teknolojiyi birleştiren davlumbazı Elegance Blue, sessiz çalışma özelliği ile mutfaklara huzur ve sessizlik getiriyor.

Tasarımları ile fark yaratan Silverline’ın duvar tipi davlumbazı Elegance Blue, siyah ve mavi temperli cam dış yüzeyi ile mutfaklara apayrı bir hava katıyor. 4 power LED aydınlatması, dijital ekranı ve dokunmatik kontrol paneli ile benzerlerinden ayrılan Elegance Blue, Silence Serisi altındaki davlumbazlardan biri olarak mutfaklara sessizlik getiriyor.

Otomatik kapatma fonksiyonu ve filtre doluluk uyarı sistemi ile sorunsuz kullanım keyfini yaşatan Elegance Blue, bacalı ya da karbon filtreli kullanım seçeneği sunuyor. TURBO düzeyinde, biri faklı olmak üzere sahip olduğu 5 farklı emiş gücü seviyesinde mutfaklarda yemek kokusu bırakmıyor. Fonksiyonel uzaktan kumandası sayesinde ürün, mutfağın her noktasından yönlendirilebiliyor.