Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Paslanmaz çelik eviyede modern şıklık ve konfor

BLANCODANO SERİSİ

Kendine özel tasarımı ve çekiciliği ile mutfaklarda ışığı yakalayan, IF kenar köşe formu ile paslanmaz çeliğin etkileşimini gözler önüne seren BlancoDano serisi, tezgahaltı ve IF modelleriyle her mutfağa uyum sağlayabilecek alternatifler sunuyor.

Tezgahaltında şıklık

Ahenkli yarıçapı ile büyüleyici yüzey tasarımı

Modern görünüm

iki yıkama haznesi ile konfor

BLANCOCLASSIC Pro

Popüler eviye serisinin yeni baskısı yüksek kalite ve daha fazla işlev sunuyor. Serinin çağdaş, sıra dışı görünümü; ana yıkama haznesindeki net kontürler ve paslanmaz çelik ara süzgeci ile bütünlük sağlıyor.

BLANCOCLASSIC Pro 45 S-IF ile çağdaş küçük bir alanda çalışma konforu

BLANCOCLASSIC Pro 5 S-IF ile pratik bir ek hazne

Modül SİLGRANİT™ BLANCOMODEX-M 60

Yumuşak akıcı yüzeyi, küp şekli ile modern mutfaklarda benzersiz mimari tasarımıyla fark yaratan seri, farklı mutfak tezgahlarına uyumluluğu ile yaratıcılık ve çekiciliği ön plana çıkarıyor.

Modül tezgah uygulama

Tezgah üstü kompakt uygulama

BLANCOSUBLINE 700-U Level

Geniş çalışma alanı, eviye içindeki köprüsü ile kullanımda maksimum rahatlık sunan Blanco Subline 700-U Level, eviye içindeki köprü sayesinde paslanmaz çelik sepet kullanımının ayrıcalığını ön plana çıkarıyor. Sebze ve meyveleri yıkarken eviye içindeki kirli bulaşıklardan ayırma özelliğini sunuyor.

Eviye içinde bulaşıklarınızı hem yıkama hem kurutma özelliği

Yüksek düzeyde koordineli fonksiyonellik sunan paslanmaz çelik sepet ile üstün konfor