Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Polimer-bitüm modifiyeli, elastik su yalıtım malzemesi weber.dry 706

Polimer-bitüm modifiyeli, elastik su yalıtım malzemesi weber.dry 706 (Plastikol UDM 1), 32 kg’lık plastik kovalarda piyasaya sunuluyor. Weber.dry 706, tüm yapılar için temellerde, perde duvarlarda, ıslak mekanlar ile balkon ve teraslarda, yeraltı otoparklarının tavanları ve bahçe teraslarında, zemin rutubetine, sızıntı suyuna, geçici ve sürekli su basıncına karşı yalıtım malzemesi olarak öneriliyor.

SAINT-GOBAIN WEBER HAKKINDA

Saint-Gobain Weber, dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketi. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe boya ve kaplamaları, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım ürünleri, tamir -tesviye ürünleri ve iç cephe boyalarıyla geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor. Maxit Grubu’nun Mart 2008’de Saint-Gobain tarafından tüm dünya genelinde satınalınması sonrasında beton, tamir ve koruma sistemleri, şantiye genel malzemeleri, mastikler ve zemin sistemleri gibi yeni ürün gruplarını da portföyüne ekleyen Weber, Türkiye’de toplam 4 fabrika, 8 bölge temsilciliği, 600’ü aşan bayi ve güçlü satış ekibi ile hizmet veriyor.

Saint-Gobain Weber Yapı Kim. San. ve Tic. A.Ş.

Ansızca Köyü Ansızca İç Kısım Sanayi Sokak No:284 35171 Kemalpaşa – İZMİR / TÜRKİYE

T: +90 232 397 0700

F: +90 232 397 08 00

W: www.weber.com.tr