Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Şehri anlatan ferforje

Sektöründe dünya pazarında önemli işlere imza atan Fatih Ferforje, Lalezar ile yine dünyada ilk defa bir şehri anlatan ferforje modeli üretti. Patenti Fatih Ferforje’ye ait olan model, yeni olmasına karşın hızla birçok özel projede sergilenmeye başladı.

İSTANBUL LALESİNDEN ESİNLENİLDİ

Birçok kişiye göre dünyanın en güzel şehri olan ve güzelliklerini anlatmaya kelimelerin yetersiz kaldığı İstanbul’a özel bir tasarım ile müşterilerine yeni bir ürün sunan firma İstanbul’un simgesi lale modelinden esinlenmiş. Şehrin ihtişamını vurgulayan Lalezar Sultanahmet Meydanı, Vatan Caddesi, Çamlıça, Dolmabahçe Meydanı, Şişli – Taksim yolu gibi birçok büyük proje ile İstanbul şehrinin çevresel düzenlemelerine katkıda bulunuyor.

Hem özel tasarımları hem de yaklaşık 1.500 ürünü ile her zevke hitap eden ürün yelpazesine sahip Fatih Ferforje, yeni ürünleriyle gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor.

Fatih Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Organıze Sanayı Bölgesı 1. Kısım Turan Bahadır Caddesı No: 15 Honaz/Denizli

T: +90 258 269 1664

F: +90 258 269 1141

E: pazarlama@fatih.com.tr

W: www.fatih.com.tr