Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Şehrin kalbinde şehirden uzakta Fenerbahçe Dalyan Konakları

İstanbul Fenerbahçe’de Taşyapı İnşaat’ın en prestijli butik projelerinden biri olarak hayata geçirdiği “Fenerbahçe Dalyan Konakları” hem şehrin kalbinde hem de şehirden uzakta lüks ve konforu bir arada sunuyor.

Dalyan Konakları Fenerbahçe’de denize sıfır 18 şık ve konforlu daireden oluşuyor. Bahçe dublex, çatı dublex ve normal olmak üzere 205-445 m² arasında değişen tüm dairelerden Prens Adaları’nı seyretmek mümkün.

Fenerbahçe sahilde yürüyüş yaparak, denizin kokusunu içinize çekerken, yazlık ve kışlık iki havuz ile dört mevsim havuz keyfi yaşanıyor. İçinde yer alan fitness center ve sauna ise gündelik yorgunlukları spora, rahatlığa dönüştürüyor.

Dalyan Konakları’nda park sorunu yaşanmıyor. Her daire için üç araçlık kapalı otopark bulunuyor. Farklı iç mimarisi ve tasarımı ile yaşamın başladığı Dalyan Konakları son daireleri sahiplerini bekliyor.