Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Seramiğe estetik, teknolojik ve zarif bir yorum Yepyeni Bir Değer: Serra

Sunduğu göz alıcı çözümlerle; iç ve dış mekanların Türkiye’de ve dünyada en çok ilgi gören porselen karo üreticilerinden Seranit, yeni markası Serra ile yaşamında farklı görsellikler arayan kullanıcılara yepyeni ve seçkin alternatifler sunarken, renk kurgusundan ebat seçeneklerine, standartları zorlayan efektlerinden ödünsüz kalite anlayışına kadar her alanda mükemmel seçenekler sunmayı sürdürüyor.

19 yıldır porselen sektörüne öncülük eden Seranit, seramik sektörüne yeni bir yorum getirmeye hazırlanan “Serra” için, tasarım alanında dünyanın en iyisi olarak kabul edilen İtalya ve İspanya’nın yıldız isimleri bir araya geldi. Türkiye’den de ünlü tasarımcı Bahar Korçan’la işbirliği yapan “Serra”, Mart 2012’de gerçekleştirilecek lansmanla sektörün beğenisine sunulacak. Mükemmelliğin sınırlarını zorlayan Serra, Seranit’in bugüne kadar pazara sunduğu en önemli ve özgün markalardan biri olma özelliğine sahip.

Yine aynı dönemde, Unicera 2012’de Serra’nın sanatla olan ilişkisini de sektöre lanse edecek olan Seranit, Emine Gönüllü’nün 7 yıllık soyut seramik sergisi ile bu önemli organizasyonda yerini alacak. Yeni Serra markasının yanı sıra, bu zamana kadar pazara sunulan diğer markalarıyla, birçok yenilikçi, farklı ve göz alıcı seçeneği de yeni dönemde kullanıcılarıyla buluşturacak olan Seranit; ödüllü tasarımları, kalite odaklı ürün gamı ve inovatif bakış açısıyla sektöre yön vermeyi sürdürmeyi amaçlıyor.