Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Teknolojinin estetikle en güzel buluşması Yiber Islak Hacim Ekipmanları

26 yılı aşkın bir süredir, hijyen ve ıslak hacim ekipmanları alanında son teknoloji donanımıyla sunduğu ürün portföyüyle Yiber Elektronik, sektörünün lider firmalarından… ISO 14001 ve ISO 9001:2008 Kalite Belgesi sahibi şirket, kalite ve satış sonrası hizmetten ödün vermeyen anlayışıyla ürün yelpazesini her geçen gün geliştiriyor. Yurt içi ve yurt dışında önemli konut, ofis ve otellerin seçkin çözüm ortaklarından olmaya devam eden Yiber’in referans listesi oldukça güçlü. Bakü Ramada Hotel, Tiflis Radisson Sas, Libya Al Mahary, Mercedes Benz, Tefken Tower ve Bodrum Havaalanı gibi birçok önemli projede yer alan firma özellikle otel ıslak hacimleri için şık ve fonksiyonel ekipmanlar sunuyor.

Geniş ıslak hacimler portföyünde; kağıt havlu dolapları, tuvalet kağıt dispenserleri, klozet kapak dispenserleri, çöp kovaları, fotoselli el kurutma cihazları, musluk ve pisuvar otomatiği gibi özel ürünler yer alıyor. YIBTECH markalı ürünleri ile otel sektöründe önemli bir yere sahip Yiber; ürettiği banyo aksesuarları, saç kurutma makineleri, makyaj aynaları ile de banyoların güzelliğini ortaya çıkarıyor. Firma, YIBTECH markalı ürünlerinin yanı sıra; İsviçreli saç kurutma makinecisi devi VALERA, şık İtalyan makyaj aynalarının markası

ELITE, Avrupa’nın en iyi genel mekan aksesuarları üreticilerinden MEDICLINICS markalarının Türkiye temsilciliğini yapıyor.