Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Tuzla’ya yeni ‘adres’ler Adres Kampüs

2008’den bu yana Tuzla Aydınlı’da yükselen Dumankaya’nın Adres konseptli binalarına Adres Kampüs isimli iki yeni blok ekleniyor. Toplamda 278 konuttan oluşacak Adres Kampüs Doğu ile Adres Kampüs Batı isimli projeler bölgeye yeni bir hareketlilik kazandıracak.

Dumankaya İnşaat, Adres Su ve Adres Natura’nın lansmanlarının hemen ardından 23 Şubat’ta düzenlediği bir toplantıyla “Adres Kampüs” projelerini de duyurdu.

BATI VE DOÐU ADRESLER

Buna göre Adres Kampüs Doğu, bodrum, zemin ve 5 katın bulunduğu tek bir blok ve 144 konuttan oluşacak. Proje kapsamında stüdyo ve 1+1 daireler bulunuyor. 37 m² büyüklüğünde stüdyo ve 50-58 m² 1+1 daire seçenekleri sunan proje fiyatları 51.000 – 88.000 TL arasında değişiyor. Özgün mimarisi ile dikkat çeken projede 15 işyerinin bulunduğu ticari alan, etüt odası, okuma odası, oyun odası ve TV odası olarak kullanılabilecek sosyal alanlar ve spor sahası bulunuyor.

Adres Kampüs Batı projesi ise 134 dairenin bulunacağı, zemin ve 7 kattan meydana gelen tek bir bloktan oluşacak. 49-53 m² arasında değişen 1+1 ve 78-81 m² arasında değişen 2+1 daire alternatiflerinden oluşan proje kapsamında fiyatlar 69.000 – 126.000 TL arasında değişiyor. Su öğeleri ve yeşil alanları ile farklılaşan projede 6 işyerinin bulunduğu ticari alan, etüt odası, okuma odası, oyun odası ve TV odası olarak kullanılabilecek sosyal alanlar ve spor alanı bulunuyor.

YATIRIMCI KAZANACAK

Adres Kampüs Doğu ve Adres Kampüs Batı ile ilgili bilgi veren Dumankaya Yönetim Kurulu üyesi Uğur Dumankaya, “Tuzla-Aydınlı’da var olan üniversite kampüslerinin haricinde, inşaatı süren diğer üniversite kampüslerinin de devreye girmesi ile bölge hareketlenecek ve canlanacak. Böylece yeni Adres Kampüs projeleri de çok yakında büyük prim yaparak, bu oranda da yatırımcılarına kazandıracaktır” dedi.

Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya “Yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği Tuzla-Aydınlı bölgesinde hayat bulan Adres projeleri, yatırımcılarına 2.5 yıl içinde %70’e varan oranlarda kazanç sağlaması nedeniyle en çok tercih edilen projele haline geldi” dedi.